Wedstrijdschema

  tumbling/lange mat tramp     tramp kast     plank kast    
RONDE 1                      
09.00 SELECTIE VOORTGEZET ONDERWIJS   EN GROEP 7 EN 8              
gr 7 En 8 D iris wemekamp damas br kl 1 E leanne bakker   16eo G amber ten hartog dsv   gr 7E leanne timpers damas d
  laura welink     romy schonewille     marlou teunis     laura hans  mab
  wen qing wijngaarden   kl 3 F xueyan wannijn damas br     marjolein altena damas br     marel wessels  
  sanne profijt dsv   loes smith mab   annelieke altena   gr 8 E janine lamberink  
kl 2 F maureen webbink dsv     iris barink     miriam telman     naomi jaspers  
  nienke westra   16 eo F susanne plaggenmars mab     Kylie Letteboer dam D     britt leemhuis  
  wendy van doorn     tessa hendriks dito   16 eo E marinka sandink dam br     mandy schonewille dito  
                    jessie wind  
RONDE 2                      
10.00 SELECTIE GR 7 F EN GROEP 8 C, GR 6 D [ GEEN PLANK] RECR GR 7 C                  
gr 7 F sel Esmee schoemaker dsv   gr 7 C menke langeler damas d   gr 7 C anouk zandman damas br   gr 7 C inge ramaker mab  
gr 6 D sel zara kunst damas d     marlinde kroese     lesego lotterman     esmee peters  
  silke westra dsv     dionne gerrits     kim veltink     lse kamphuis  
  kaydee donkersloot     lilliane spijker dito dito   demi luitjens     lotte vd veen  
  janita eshuis mab     naomi spijker dsv     marit reints        
  amber pouwels GR8&KL1 d joya bakhuis dito     laura grootoonk        
  eline huisjes damas b sel romy weelink damas d            
        maud spijker              
11.00 PRIJSUITREIKING RONDE 1 EN 2                 
RONDE 3                      
11.30 SELECTIE GR 6,5,4,3                  
gr 4  C sel eefke sportel dsv gr 5 C sel leah schoemaker dito gr 4 B sel myrthe wind dito      
  esra bouwhuis mab   sophie huisman   femke ravenhorst dsv      
  marith lubbers   yotte runhart damas d   noa slomp        
  maren braakman   isa ekkel dsv     emy timmerman      
  lisa vd veen   gr 5 D sel sofieke jaspers damas d gr 3 B sel annelie van ginkel mab      
  benthe lubbers   eva-lynn altena damas br gr 3 C sel luna bouwhuis      
gr 4 D sel charel bosch damas d   aniek dekker mab GR 6 e SEL jolien smith mab      
  sam schoemmaker damas br gr 5 E sel jo sem wessels mab   laura tempelman      
RONDE 4                      
12.30                      
GR 5 a demi vd stelt damas d gr 5 B marlon bonte damas d gr 5 B chantal nijman damas br      
  marel hoff dsv   nienke langeler   maike wesselink      
  nikky koes      niene cruiming   demi vd veen mab      
  julia galavazi   lisa loomeijder dito   jade        
  lottie kikkert   kim reinders   gr 4 C sarah klein damas br      
  lieke kikkert     eva kikkert dsv   jolijn lier         
  tessa bijkerk mab   sophie varwijk   nora kroese damas d      
  niamh de boer         babette trienen      
13.20  PRIJSUITREIKING EN PAUZE                  
RONDE 5                      
14.00                      
GR 4 A sophie uitslag dito gr 4 A emmie de jong dsv gr 4 A shalima timmerman mab      
  nancy vd poll   milou kikkert   lieke weiss        
  manouk krikken dsv   amber knol     lieke ploegman      
  manel benjamins   lieke klos     dana bouwhuis      
  sabine aman   demi wendels   tessa plaggenmars      
  chaira heine     falicia mol     isa schepers        
  eline zwolsman         fabienne de bruin      
  lotte bos           maud dogger      
RONDE 6                      
14.45                       
gr 3 A daniek nijman dito gr 3 A sanne wessels dsv gr 3 A kim kleinjan mab      
  romee snijders    milou platje     laura binnenmars      
  dide potgieter   iris meulman   marel ekkel        
  linda bruins     alinda van os   nareini        
  elvira hakkers   maylinn leusink   zoe schonewille       
  sara schipper dsv   noajoy     iris sasbrink        
  fajah jasper     nienke              
        marleen fokke            
15.30 PRIJSUITREIKING                  
                       
                       
tumbling     tramp     tramp kast     plank kast    
                       
RECREANTEN VOORTGEZET ONDERWIJS                  
16eo D steffanie post dsv kl 3 &4 C kimberley ter bekke dito   kl 2  c danique korblet dito   kl 1 D manuela kikkert dsv  
  annemiek hendriks dito   dion veurink damas br     esmee snippe dsv     aniek liezen mab  
  charinda reiber dsv   daphne bakker dito     ellen kok damas br     fleur wolters l  
16 eo E lianne drenth dito kl 3 D ilse gerrits dito   kl 2 E devi ten hartog dsv     lisanne eshuis  
  tamara holthuis dsv   manon waterink mab     loiis wijngaarden damas br     rosalie koppelman  
  anita tempelman mabeco     elise koppelman     julia wolters mab kl 1 E ilse vd veen  
  chantal sasbrink kl 3 E anne-li flim mab   leanne timmerman   joanna Kottier dsv  
                       
                       
RECREANTEN VOORTGEZET   EN GR 7 EN 8 EN GROEP 6 [ GEEN PLANK]                
kl 1 c maureen wessels dito   gr 8 c anouk van dijk dito   gr 8 D margreet smith mab   GR 6 A lisa schutte dsv  
  elvira drees      joanne welink damas br     aline ahuis     bente schutte   
  marscha ter bekke     manon sasbrink mab     joenn willems     melissa hummel  
  vera veurink damas br     lindy zandman     danielle bremmer     sanne niks  
gr 7 &8 B chantal wessels dito     kirsten horstink     ruth bouwhuis   gr 7 D lin  vd veen mab  
  robine juurlink   gr 7 A demi eshuis dsv     mirna bouwhuis     marit timmerman  
  bianca ploegman mab                 ine leemhuis  
  ruth stokvis                    
                       
                       
RECREANTEN GR 6,5                      
GR 6 B iris vorderman damas d gr 6 C lotte schoemaker dito gr 6 C lyanne schepers mab      
  marit nijen twilhaar dito   selina trip damas br   emma bouwhuis      
  emme happs dsv   mare altena     noelle olsman      
  diede jager     eva-lynn huisjes   vera vd veen        
  marit ploegman mab   nienke strieper   anouk van faassen      
gr 6 C evi schipper dsv gr 5 C lynn kievits damas d gr 5 C diede bouwhuis mab      
  zoe jasper     merlin jasper dito   luna bolks        
  sanne van braam         marlou poelarends      
                       
                       
gr 3 A jan willem schutte dam d gr 3 B kees karsten damas d gr 4 B wout roessink damas br gr 5 B tommie nijboer dsv
  dirk de boer mabeco   henk v goor     luuk beuving     damian mulder
  ruben eshuis   niels ankersmit   justin trip     remco bosscher dito
gr 3 C teun kunst damas d gr 4 A david timmerman   stefan reints   rens nijman damas br
gr 4 C lorens waanders damas d gr 5 A rik ahuis mab   jelle karsten damas d gr 6 B tim snippe  
        sven mulder mab gr 6 A mike dogger dsv      
      gr 7 D job wolters   gr 8 C jorn reefhuis damas br      
              sem ravenhorst      
                       
                       
                       
gr 4 B lieke veltink damas br gr 4 B noa nijboer dito gr 4 B iris olsman mab      
  oratille lotterman   jikke grimme   eva ramaker        
  lara ekkel     bente verweg dsv   kyra vd veen        
  karlijne ramaker   luna vd poll     celine van ginkel      
  anne-fleur borger   iris profijt     eline bouwhuis      
  julia grootoonk   danique keupink   allysa groote damas d      
  roos breukelman   daphne keuken   evi koenderink      
                       
                       
                       
gr 3 B fleur wesselink damas br                  
  daniek nijman                  
  anne roessink                  
  mirthe meulenkamp                  
  sarah schonewille dito                  
  maud loomeijer